chlorek magnezu

Chlorek magnezu – jak odjąć sobie dziesięć lat, sposób na młody wygląd

Chlorek magnezu – jedyną rzeczą, z którą zgadzają się wszyscy to stwierdzenie, że starzenie się nie jest mile widzianym procesem. Mimo, że jest to zupełnie naturalne nie chcemy, aby nasze ciało przestawało być jędrne, elastyczne i sprężyste. O ile godzimy się ze starzeniem biologicznym, o tyle z efektami starzenia dotykającymi wygląd już nie.

Mowa tu między innymi o zmarszczkach, plamach starczych oraz siwieniu. Szczególnie kobietom trudno jest zaakceptować te wszystkie niekorzystne zmiany. Na szczęście medycyna ma nam do zaoferowania iście cudowny środek, który skutecznie złagodzi wszelkie objawy starzenia się. Przeczytajcie nasz artykuł a dowiecie się jak wykorzystać chlorek magnezu.

Mowa tu o „fontannie młodości„, czyli cudownym napoju, który wyeliminuje zmarszczki i sprawi, że ciało stanie się znów młode. Co przemawia na jego korzyść? Przede wszystkim cena, która w żaden sposób nie uszczupli domowego budżetu. Nie trzeba bowiem wydawać fortuny na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne i preparaty przeładowane agresywnymi chemikaliami. W rzeczywistości potrzebne są nam tylko dwa produkty, które pozwolą nam stworzyć napój wiecznej młodości – woda i chlorek magnezu.

„Fontanna młodości” – jak odjąć sobie dziesięć lat?

Na początek warto dowiedzieć się co można znaleźć w składzie chlorku magnezu

Magnez bowiem jest niezbędnym minerałem, który zapewnia ogrom różnych korzyści zdrowotnych. Jest to również podstawowy składnik zwalczający wszelkie procesy starzenia się organizmu. Kiedy się starzejemy tracimy energię a większość produktów przetwarzanych na energię jest pobieranych właśnie z magnezu. Zdrowe komórki powinny mieć wysoki poziom magnezu i niski poziom wapnia. Prawie 30% energii komórkowej wykorzystujemy do pompowania wapnia z komórek. Od tego minerału zależy również mnóstwo procesów enzymatycznych. Ma wpływ na pracę mózgu, funkcji układu nerwowego a także kondycję zębów i kości.

Magnez znajduje się głównie w komórkach, w których stymulowana jest produkcja licznych enzymów. Bierze też udział w procesie metabolicznym węglowodanów, tłuszczy i aminokwasów. W celu zachowania właściwej równowagi chemicznej zwanego elektrolizą powinniśmy dostarczać do organizmy codzienną dawkę tego minerału.

Chlorek magnezu działa na nas bardziej korzystnie niż inne związki magnezu. Oto one:

ochrona naczyń krwionośnych

regeneracja organizmu

stymulacja odchudzania

ochrona przed osteoporozą

poprawa trawienia

niwelacja dolegliwości menstruacyjnych

redukcja bólu głowy

poprawa funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego

ochrona przed chorobami onkologicznymi

redukcja depresji

chroni przed wirusami

poprawa libido

wzrost energii

Stosowanie chlorku magnezu – przepis

Doprowadź litr wody do wrzenia

Gdy zawrze zdejmij z ognia i ostudź

Poczekaj aż osiągnie temperaturę pokojową i dodaj 33 g chlorku magnezu

Ważne!

Podczas wykonywania tego środka bardzo ważne jest, aby dobrać odpowiednią dawkę do swojego wieku. Nie jest zalecany dla dzieci poniżej 10 roku życia.

Dawkowanie w zależności od wieku

– 10 do 40 – ½ szklanki rano

– 40 do 70 – 1 szklanka rano

-70 Lat i więcej – 1 szklanka rano i przed snem 1 szklanka

Efekty odmładzające to jedno, ale po krótkim czasie będzie można zauważyć także ogólną poprawę kondycji. Działanie chlorku magnezu zostało poparte licznymi dowodami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *