Dla kogo gabinet medycyny estetycznej?

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna nie jest już luksusem dostępnym wyłącznie dla multimilionerów. Można powiedzieć, że prawie każdego stać na to, by odwiedzić gabinet medycyny estetycznej. Trzeba jedynie mieć pewność, że oferowane są profesjonalne zabiegi. Standardowy gabinet kosmetyczny nie jest miejscem na działania z zakresu medycyny estetycznej. W artykule wyjaśniamy, dla kogo są przeznaczone zabiegi estetyczne na twarz i  zabiegi na ciało.

1. Medycyna estetyczna kiedyś a dziś

2. Gabinet medycyny estetycznej dla każdego

3. Popularne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Nowocześni ludzie coraz bardziej interesują się, co nowego jest w medycynie estetycznej i ginekologii estetycznej. Większość osób chce atrakcyjnie wyglądać. Dzięki chirurgii plastycznej (mniej lub bardziej inwazyjnym zabiegom) można odmłodzić się o kilka lat lub pozbyć się kompleksów. Jest to jedna z dziedzin medycyny, która może przywrócić ludziom dobry wygląd po chorobie. Dobry gabinet medycyny estetycznej doskonale wie, jakie są światowe trendy i stara się za nimi nadążać. Klinika zapewnia pacjentom konsultacje, na których można dowiedzieć się, który zabieg będzie najbardziej odpowiedni. Cena uzależniona jest od rodzaju zabiegu i ilości powtórzeń (jeśli będą one niezbędne). Na pacjentów czekają najnowocześniejsze technologie, dzięki którym zabiegi medycyny estetycznej dają szybkie efekty. Pacjenci mogą też zapisać się na zabiegi na twarz takie jak masaż Kobido. Do wyboru są też inne zabiegi kosmetyczne (na przykład regeneracja, anti-aging).

Medycyna estetyczna kiedyś a dziś

Jeszcze pod koniec XX wieku w Polsce było bardzo dostępnych bardzo mało zabiegów z medycyny estetycznej, a sam zabieg był bardzo kosztowny. W klinice pojawiały się osoby, które było stać na spore wydatki. Pozostałe korzystały z rozwiązań takich jak gabinet kosmetyczny. Warszawa była miastem, w którym można było skorzystać z innowacyjnych zabiegów. W innych miejscowościach w grę wchodził jedynie tradycyjny salon urody i proste zabiegi kosmetyczne. Obecnie klinika medycyny estetycznej znajduje się w każdym większym mieście, a zabiegi takie jak mikrodermabrazja są ogólnodostępne.

Gabinet medycyny estetycznej dla każdego

W Polsce każdy może udać się do lekarza, który działa w obszarze medycyny estetycznej. Można wybrać się też do specjalistów z dziedziny kosmetologii. Nikt nie musi stresować się z powodu zmarszczek i innych niedoskonałości na ciele. W klinice można zlikwidować między innymi zmarszczki palacza. Dostępne też są inne zabiegi na twarz, dzięki którym można wyglądać dużo młodziej. Jeśli pacjent nie chce skorzystać z zabiegów estetycznej medycyny, to może wybrać Kobido. Kraków poleca masaż twarzy rodem z Japonii, który daje efekty przypominające lifting twarzy. Trzeba podkreślić, że jest to zabieg zupełnie nieinwazyjny. Dodatkowe korzyści z masażu to relaks i eliminacja lub minimalizacja stresu.

Popularne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Przykładowe zabiegi, które cieszą się dużym zainteresowaniem to laserowy lifting powiek, plastyka powiek, powiększanie i modelowanie ust, mezoterapia igłowa, leczenie nadpotliwości, lifting z wykorzystaniem ultradźwięków, kwas hialuronowy, iniekcyjna likwidacja zmarszczek i mikrochirurgia. Z innych zabiegów popularne jest też usuwanie cellulitu i rozstępów, redukcja tkanki tłuszczowej, usuwanie blizn i przebarwień. Można zapisać się na depilację laserową. Kliniki mają opracowaną ofertę nie tylko dla kobiet, ale i mężczyzn. Dostępne są też propozycje dla mam i kobiet w ciąży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *