Uniwersalny środek wspomagający skórę, włosy i paznokcie

Kolagen rybi NatiCol to niezwykle uniwersalny produkt, który zapewni Twoim włosom, skórze i paznokciom doskonały, zdrowy wygląd. Dzięki naturalnym składnikom gwarantuje maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo, dlatego też cieszy się sporą popularnością wśród wielu kobiet. Co warto o nim wiedzieć?

Jakie właściwości posiada Kolagen Rybi NatiCol?

Jest to suplement w pełni naturalny. Charakteryzuje go prosty skład bez żadnych zbędnych dodatków. Podstawę produktu stanowi certyfikowany kolagen morski NatiCol, który posiada przyswajalność na poziomie 4000 daltonów. Uzupełnieniem są takie składniki jak: kwas hialuronowy, odpowiadający za zapewnienie doskonałej kondycji skórze i włosom, olej z pestek winogron, który ma naturalne działanie antyoksydacyjne, biotyna, pomagająca zachować zdrową skórę i paznokcie, cynk, dodatkowo wspierający wzrost włosów oraz selen, który poza bezpośrednim działaniem na włosy i paznokcie, pomaga organizmowi w ochronie komórek przed skutkami stresu oksydacyjnego.

W składzie suplementu nie mogło zabraknąć witaminy C i E. Składniki te również przyczyniają się ochrony przed uszkodzeniami związanymi z procesami oksydacyjnymi. Dodatkowo – witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu kolagenu, wspierając go w procesach utrzymywania zdrowego stanu skóry. Poza wszystkimi cechami, charakteryzującymi suplement, otoczka kapsułki wykonana jest z celulozy roślinnej.

Zasady stosowania i gwarancja lepszego samopoczucia

Mimo zaawansowanej formuły, stosowanie Kolagenu Rybiego NatiCol jest bardzo proste. Zalecana porcja do spożycia każdego dnia to maksymalnie dwie kapsułki. Należy przyjmować je raz dziennie, popijając wodą. Produkt powinien być przechowywany w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 stopni. Suplement został przebadany w niezależnej jednostce, która potwierdziła jego bezpieczeństwo i brak jakichkolwiek zanieczyszczeń mikrobiologicznych. Warto jednak podkreślić, że nie należy stosować go w przypadku alergii na jakikolwiek wymieniony wcześniej składnik.

Trzeba pamiętać też o tym, że nawet najlepszy suplement nie zastąpi zdrowej i zbilansowanej diety. Powinien być on jedynie jej skutecznym uzupełnieniem. Stosując odpowiednio kolagen rybi, szybko poprawimy kondycję skóry, włosów i paznokci, zyskując wyjątkowo zdrowy wygląd. To przełoży się również na nasze samopoczucie – po spojrzeniu w lustro każdy dzień rozpoczniemy w doskonałym nastroju.

www.auraherbals.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *