Herbata z Shatvari

Herbata z Shatvari – naturalny afrodyzjak, libido, właściwości

Herbata z Shatvari – według ekspertów medycyny naturalnej Shatvari to naturalny afrodyzjak, który nie tylko poprawia libido, ale znacznie zwiększa również szansę na poczęcie dziecka! O dobroczynnych właściwościach tej rośliny dowiesz się z naszego artykułu!

Starasz się  o dziecko? Jeśli tak, to z pewnością bardzo rygorystycznie przestrzegasz zaleceń swojego lekarza, który informuje Cię o Twoich dniach płodnych, minimalnej oraz maksymalnej częstotliwości współżycia czy innych zasadach zwiększających szansę na poczęcie. Czy jednak wiesz, że czasami można w takiej sytuacji wspomóc się również alternatywnymi metodami?

Dziś przedstawiamy Ci Shatvari – naturalny produkt, dzięki któremu poprawisz swoją płodność, zwiększysz libido i szansę na szybkie poczęcie. Coraz częściej nawet lekarze specjaliści zalecają stosowanie herbaty z tej rośliny parom, które starają się o dziecko na przykład przy zapłodnieniu pozaustrojowym.

Problemy z poczęciem u kobiet z PCOS

W obecnych czasach coraz częściej u kobiet w okresie rozrodczym można spotkać się z chorobą zwaną zespołem policystycznych jajników. Jest to tak naprawdę dziwna dolegliwość, ponieważ wciąż nie wiadomo skąd się bierze i jak skutecznie z nią walczyć. Kobiety cierpiące na tę przypadłość boją się, że nie będą mogły nigdy zostać matkami.

Medycyna konwencjonalna daje w tym zakresie naprawdę bardzo duże możliwości. Leczenie jest skuteczne, ale często długotrwałe i niesie za  sobą większe ryzyko wywołania skutków ubocznych. Tymczasem Shatvari nie tylko zmniejsza objawy PCOS, ale przywraca także równowagę hormonalną i dojrzałość jajników. Stabilizuje wszelkie nieprawidłowości w cyklu menstruacyjnym, dzięki czemu zwiększa szansę na poczęcie.

Oczywiście to nie jedyne właściwości Shatavri. Dowiedz się jak jeszcze roślina ta wspomaga proces zapłodnienia.

Herbata z Shatvari – niweluje stres

Niejednokrotnie dowiedziono już, że za brak owulacji lub jej opóźnienie może odpowiadać stres, ale na szczęście herbata z Shatvari pomoże go zniwelować.

Herbata z Shatvari – poprawia jakość śluzu

Nieprawidłowy śluz uniemożliwia pracę plemnikom. Shatvari chroni błonę śluzową i stymuluje ją do lepszej, wydajniejszej pracy.

Herbata z Shatvari – zmniejsza ilość toksyn

Testy niejednokrotnie już dowiodły, że Shatvari może pomóc w wyeliminowaniu toksyn tworząc tym samym przyjazne środowisko dla plemników.

Herbata z Shatvari – jak używać Shatvari ?

Zalecana dawka wynosi od 4,5 do 8,5 ml wysuszonego ekstraktu roślinnego lub 1000-2000 mg dziennie. Zioło to znajdziemy w różnego rodzaju tabletkach oraz kapsułkach. Apelujemy jednak o to, aby nie stosować go bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem specjalizującym się w medycynie alternatywnej. To on, na podstawie obserwacji organizmu kobiety powie dokładnie w jakie dni przyjmować Shatvari oraz w jakich ilościach, aby przyjmowanie nie było niebezpieczne dla pacjentki i dodatkowo nie utrudniało zajścia w ciążę.