terapia dwuskładnikowa

Terapia dwuskładnikowa – oczyść się z toksyn i pasożytów

Terapia dwuskładnikowa – pasożyty w naszym organizmie to zło, z którym należy walczyć do skutku. Na szczęście możemy sami zdiagnozować u siebie obecność pasożytów. Możemy to zrobić samodzielnie i się z nimi rozprawić raz na zawsze! Wystarczy terapia duwskładnikowa, której szczegóły zdradzamy.

Czym są pasożyty i dlaczego są tak groźne?

Pasożyty to organizmy żywe, parazyty, które nie mają zdolności do samodzielnego wytwarzania sobie pożywienia, ani też – do jego wynajdywania lub polowania na nie. Jedynym źródłem pożywienia jest więc dla nich to, co znajdą w organizmie żywego człowieka – czyli głównie w jego jelitach. Zamieszkując wnętrze jelit pasożyty mają doskonałe warunki bytowania w postaci ogromnych mas częściowo nadtrawionego jedzenia, z których pasożyt może czerpać najważniejsze składniki odżywcze.

Człowiek może zarazić się pasożytami na przykład nie myjąc rąk po wizycie w toalecie lub zjadając produkt zanieczyszczony larwami pasożyta. Wówczas szybko przenika on do przewodu pokarmowego i osiedla się tam na stałe – czyli tak długo, jak długo będziemy je karmić. Najistotniejsze dla niego są węglowodany. Stąd też pasożyty najlepiej rozwijają się u żywiciela, który uwielbia jeść słodycze, białe pieczywo, czy węglowodany pochodzące z innych źródeł.

Terapia dwuskładnikowa

Obecność pasożytów upośledza funkcjonowanie organizmu człowieka, a nawet może doprowadzić do groźnych chorób. Wynika to głównie stąd, że pasożyty czerpią z niego składniki niezbędne mu do życia – co z tego więc, że dobrze się odżywiamy, skoro sporą część niezbędnych nam składników odżywczych wykorzystuje pasożyt do własnego wzrostu? Oprócz tego, pasożyty wydalają i często jego wydaliny są toksyczne dla naszego organizmu.

Można zatem powiedzieć, że pasożyt będący w naszym organizmie od lat może nas lekko podtruwać każdego dnia po trochu! To sprawia, że czujemy się ociężali, przemęczeni.  Mamy ciemne kręgi pod oczami, trudno jest nam się skoncentrować, a jakikolwiek wysiłek fizyczny to katorga. Jeśli zatem cierpisz na takie objawy, przetestuj u siebie sposób na wyeliminowanie pasożytów z organizmu – od razu poczujesz się wtedy lepiej!

Terapia dwuskładnikowa – skuteczna mieszanka na pasożyty

Do wykonania mikstury pomagającej oczyścić organizm z bytności pasożytów, potrzebujemy jedynie siemienia lnianego i goździków w proporcji 10:1. Oba składniki dokładnie mielimy na przykład w młynku do kawy. Spożywać należy dwie łyżki z rana do śniadania, popijając je obficie ciepłą wodą. Składniki aktywne zawarte w lnie oraz goździkach skutecznie wystraszą pasożyty i zmotywują je do jak najszybszego opuszczenia dotychczasowego obfitującego w węglowodany „mieszkania” jakim było twoje jelito.

Jednak stosowanie tej mieszanki to nie wszystko. Mając na uwadze, że pasożyty żywią się tym, co my, należy ograniczyć im dostęp węglowodanów, by je po prostu zagłodzić. Węglowodany należy więc wyeliminować na pewien czas – optymalny to 14 dni. Ponieważ długotrwałe pomijanie spożywania węglowodanów nie będzie korzystne dla naszego zdrowia. Warto zatem wykluczyć z jadłospisu słodycze, ciasta, wszelkie pieczywo, a także makarony i kasze, ograniczając nawet słodkie owoce, które są źródłem węglowodanów.

Taka dwutygodniowa dieta plus kilka dni terapii mieszanką dwuskładnikową powinny dać szybkie efekty, przede wszystkim w postaci polepszonego samopoczucia, przypływu energii, zmniejszonego apetytu, polepszenia stanu skóry. Mieszankę należy stosować przez trzy dni, następnie zrobić 1-2 dni przerwy, i znów ponowić kurację na kolejne 3 dni, by po kilku takich sesjach zauważyć wyraźne efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *