komórki nowotworowe

Komórki nowotworowe – wymieszaj sodę oczyszczoną z miodem!

Komórki nowotworowe – mnóstwo badań jednoznacznie potwierdziło, że komórki nowotworowe rozwijają się, dzięki spożyciu cukrów. Jest to dla nich naturalna pożywka, dlatego wydaje się, że spożywanie sody oczyszczonej połączonej z miodem czy też równie słodkim syropem klonowym jest dla chorego po prostu zabójcze. Istnieje jednak sporo dowodów, które argumentują, że jest zupełnie odwrotnie i o tym właśnie chcemy dziś powiedzieć.

Soda oczyszczona z miodem na komórki nowotworowe

Komórki nowotworowe, jak już wspomnieliśmy, karmią się cukrem. Spożywają go piętnastokrotnie więcej niż komórki zdrowe. Kiedy jednak pomieszasz sodę oczyszczoną z miodem mieszanka ta trafia do wnętrza chorej komórki nowotworowej i zabija ją od środka. Działa to na zasadzie mitologicznego konia trojańskiego.

Soda oczyszczona jest wysoce alkaiczna, co oznacza, że zabija komórkę nowotworową albo wprowadza ją w stan hibernacji, co ostatecznie powoduje, że komórki te, kolokwialnie mówiąc, zdrowieją. Wysoka alkaiczność pozwala dostarczać do nich więcej tlenu niż ta jest w stanie przyjąć, dlatego nowotwór umiera jeszcze zanim zdąży przyswoić nową dawkę cukru.

Przepis

Jak się okazuje jest nie tylko tani, ale również banalnie prosty w przygotowaniu. Wystarczy obydwa składniki, czyli sodę oczyszczoną i miód bądź syrop klonowy wymieszać ze sobą z uwzględnieniem stosunku 1:4 (jedna łyżka miodu na 4 łyżki sody oczyszczonej). Taka dawka powinna wystarczyć na około tydzień. Po wymieszaniu obydwu składników trzeba postawić je na ogniu i gotować przez 5 lub 10 minut w niskich temperaturach.

Jak stosować?

Wystarczy zażyć jedną łyżeczkę trzy razy dziennie regularnie przez miesiąc lub dwa. Trzeba pamiętać, aby nie spożywać mikstury wraz z innymi posiłkami. W czasie kuracji należy zachować zdrową dietę i ograniczyć w niej mięso, cukier oraz białą mąkę.

Jeśli uważasz, że nasz artykuł jest pożyteczny podziel się nim ze swoimi bliskimi lub przyjaciółmi.

Komentarze

  1. 1 łyżka miodu i 4 lyzki sody…,powinno wystarczyc na tydzień…3 razy 7 rowna się 21 łyżeczek tygodniowo. Jak z 5 lyzek (w tym tylko 1 plynna) można uzyskać dawkę na 7 dni?

  2. Jak by to zabijało komórki rakowe to byłby to najtańszy lek antynowotworowy na świecie.A ten co to wymyślił dostał by nagrodę Nobla.

  3. Po wymieszaniu obydwu składników trzeba postawić je na ogniu i gotować przez 5 lub 10 minut w niskich temperaturach. – Soda na ogniu będzie ulegała rokładowi, niska temperatura to jest poniżej zera, to jak można ją uzyskać na ogniu? Jakiś dziwny ten przepis. Skąd go macie? Może w oryginale brzmi bardziej sensownie….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *