naturalna herbata

Naturalna herbata – trzyskładnikowa herbata na odchudzanie

Naturalna herbata – to niewiarygodne, ale okazuje się, że dzięki prostemu przepisowi na naturalną herbatę można stracić nawet 8cm w obwodzie talii po siedmiodniowej kuracji! Potwierdzają to wszyscy, którzy zdecydowali się na to, aby ta naturalna herbata zagościła w ich jadłospisie.

Trzyskładnikowa, naturalna herbata – przepis

Jeśli chcesz odpocząć od karkołomnych ćwiczeń i rygorystycznych diet ta recepta jest idealna dla Ciebie. Sposób jest niezwykle prosty. Wystarczy postawić na ogniu 800 ml wody i doprowadzić ją do wrzenia. Następnie zdjąć garnek z ognia i dodać laskę cynamonu, trzy liście laurowe i jedną łyżkę zielonej herbaty. Po piętnastu minutach powstałą mieszankę wystarczy już tylko przecedzić przez sito.

Napój należy spożywać trzy razy dziennie, przy czym pierwszą dawkę zawsze na rano na pusty żołądek. Druga filiżanka może być spożyta po śniadaniu lub przed obiadem a ostatnia na chwilę przed pójściem do łóżka.

Ta herbata szybko rozprawi się z nadmiarem tłuszczu. Jest szczególnie skuteczna kiedy zbędne kilogramy gromadzą się w okolicach brzucha, ud oraz pośladków. Już po tygodniu można spodziewać się imponujących efektów. Osoby, które już wypróbowały ten sposób potwierdzają, że po siedmiu dniach straciły 8cm w talii.

Jeśli spróbowałeś przepisu i jesteś z niego zadowolony podziel się z nim ze swoimi znajomymi i rodziną. Pozwól również im cieszyć się piękną sylwetką!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *