Czy można przyjmować grzybki halucynogenne w bezpiecznych ilościach?

Grzyby halucynogenne to temat, który wywołuje skrajne reakcje. Dla części osób są one czymś zupełnie egzotycznym i nie do końca wiedzą, jak one działają i w jaki sposób można je stosować. Osoby, które nieco bardziej zgłębiły temat grzybów halucynogennych, doskonale wiedzą, jaki wpływ na organizm mają zawarte w nich psychoaktywne substancje chemiczne. Bliźniacze z nimi substancje LSD stanowią produkty podlegające ścisłej kontroli. Produkty przyjmowanie w dużych, niekontrolowanych ilościach, mogą stanowić duże zagrożenie dla zdrowia. Ale można temu zapobiec, decydując się na tak zwane mikrodawkowanie .

Na czym polega mikrodawkowanie grzybów halucynogennych

W jaki sposób działają na nas grzyby psylocybinowe? Przede wszystkim mogą powodować stan błogiego relaksu, euforii, wyzwalają pokłady endorfin, a także sprzyjają pracy twórczej. Niestety nie można im również odmówić negatywnego działania na organizm. Mogą odpowiadać za stany lękowe, ataki paniki itp. Grzyby halucynogenne wywołują skrajne reakcje, choć w zdecydowanej większości przypadków kojarzą się one pozytywnie, co zachęca do ponownego ich spróbowania. By mieć pewność, że substancje psychoaktywne obecne w grzybach halucynogennych nie będą dla nas groźne, wymyślono przyjmowanie ich w mikro dawkach. Dostępnych jest kilka sposobów mikrodawkowania grzybów psylocybinowych, np. co dwa dni, w systemie 2/ oraz 3/7. Istnieje również wariant nocny. Jego stosowanie polecane jest osobom, u których magiczne grzybki powodują uczucie zmęczenia lub senności.

Grzyby halucynogenne i ich działanie

Czego należy się spodziewać po mikrodawkowaniu grzybów halucynogennych? Działanie grzybów halucynogennych jest tematem wielu badań i dyskusji. Praktyka pokazuje, że osoby, które zdecydowały się na ich przyjmowanie, potwierdzają występowanie takich działań jak: poprawa zdolności kognitywnych oraz zwiększenie kreatywności, lepszy nastrój i zdecydowaną poprawę pamięci, a także zwiększoną produktywność w pracy. Grzyby psylocybinowe pomagają także w ograniczaniu skutków stresu i przyczyniają się do tego, że w mniejszym stopniu go zauważamy i odczuwamy. W wielu kulturach grzyby halucynogenne są powszechnie dostępne w celu leczenia depresji. Czy regularne przyjmowanie grzybów. Czy po spożyciu grzybów halucynogennych mogą występować jakieś skutki uboczne? O tym możesz się dowiedzieć, czytając informacje zgromadzone na wyżej wymienionej stronie. Od siebie dodamy, że mikrodawkowanie grzybków halucynogennych jest wg nas jedną z bezpieczniejszych metod poprawy swojej percepcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *