Przeszczep włosów – Turcja odpowiednim miejscem do wykonania zabiegu!

Predyspozycje genetyczne, przebyte choroby, stres, nieodpowiedni tryb życia oraz zaburzenia hormonalne są czynnikami, które mogą powodować nadmierne wypadanie włosów. Jest to poważny problem, z którym zmaga się coraz więcej osób. Z pomocą wkracza współczesna medycyna i przeszczep włosów. Turcja jest jednym z najlepszych miejsc, gdzie warto tego dokonać!

 

  1. Przeczep włosów – na czym polega? Jakie są metody?
  2. Przeszczep włosów – Turcja odpowiednim miejscem!
  3. Czy zabieg przeszczepu włosów jest skuteczny?

 

Przeszczep włosów z roku na rok zyskuje coraz większą popularność.

 

Przeczep włosów – na czym polega? Jakie są metody?

Transplantacja włosów jest procesem, który polega na pobraniu zdrowych mieszków włosowych z tyłu głowy oraz/lub boków, do miejsca dotkniętego łysieniem. Nie jest chemiczną procedurą ani ingerencją w naturalne procesy organizmu. Efekt przeszczepu jest trwały, co oznacza, że przeszczepione włosy już nigdy nie wypadną. Przeszczepione włosy są odporne na działanie dihydrotestosteronu, czyli hormonu odpowiedzialnego za miniaturyzację mieszków włosowych. Zastanawiasz się, co powoduje łysienie? Może ono mieć różne przyczyny. Przeważnie odpowiada za nie zbyt duże stężenie hormonu DHT. Zabieg transplantacji włosów jest jednak trwały i niezależny od poziomu DHT.
Metody wykonywania zabiegu przeszczepu włosów różnią się, a obecnie najczęściej wykonywana metoda to FUE. Zależnie od rodzaju łysienia i płci istnieje możliwość wyboru drugiej metody, czyli DHI. Obie metody różnią się sposobem pobierania, jak również czasem rekonwalescencji. Każdy, kto decyduje się na przeszczepienie włosów, powinien wiedzieć o różnicach i korzyściach wypływających z poszczególnej metody.
Co warto wiedzieć o przeszczepie włosów metodą FUE i DHI? Przeszczep włosów FUE polega na przenoszeniu poszczególnych mieszków włosowych w wyłysiałe miejsca. Metoda ta nie tworzy nacięć, blizn lub brzydko wyglądających śladów pozabiegowych. Bardzo dużymi plusami tej metody są szybki czas rekonwalescencji, naturalnie wyglądające włosy i bezpieczeństwo. Metoda DHI jest podobna do FUE, jednak główna różnica to brak konieczności golenia obszaru pobierania mieszków włosowych.

 

Przeszczep włosów – Turcja odpowiednim miejscem!

Niestety coraz więcej osób zmaga się z łysieniem. Jest to bardzo dokuczliwy i nieprzyjemny problem, który może powodować niską samoocenę. Na szczęście dzięki obszernej wiedzy i doświadczeniu specjalistów można skutecznie i trwale rozwiązać ten problem. Osoby, które zdecydowały się na przeszczep włosów (Turcja), przekonały się, że jest to jedna z najlepszych decyzji w ich życiu. Zastanawiasz się, dlaczego warto zdecydować się na usługi świadczone przez klinikę przeszczepiania włosów w Turcji? Po pierwsze, koszt całej procedury jest tańszy niż w Polsce. Nie ma mowy o żadnych ustępstwach i kompromisach jakościowych, ponieważ klinika dba o najwyższe standardy. Przeszczep włosów w Turcji może kosztować nawet pięć razy mniej niż w Polsce! Po drugie, pacjenci przy niskich kosztach samego zabiegu zazwyczaj otrzymują w cenie wyżywienie, zakwaterowanie oraz produkty do pielęgnowania włosów. Po trzecie, tamtejsza klinika ma bogate doświadczenie w swojej branży i zdobyła już wiele nagród.

 

Czy zabieg przeszczepu włosów jest skuteczny?

Przeszczep jest uważany za najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób. Efekt końcowy to naturalnie wyglądające zagęszczenie włosów, które są zdrowe. Transplantacja włosów jest trwałym sposobem, który pozwala zrezygnować ze stosowania różnych nieskutecznych kosmetyków i syntetycznych zamienników włosów (np. peruki, tupeciki). Trzeba jednak pamiętać, że tylko korzystanie z usług prawdziwych ekspertów medycyny estetycznej pozwoli osiągnąć odpowiednie rezultaty. Jeśli należysz do grona ponad 70% mężczyzn i 40% kobiet, których dotyczy problem nadmiernego łysienia, rozwiązaniem Twojego problemu jest transplantacja włosów. Turcja jest doskonałym miejscem, by tego dokonać. Specjaliści prawidłowo zdiagnozują problem, kwalifikując do zabiegu, a następnie z największą starannością wykonają przeszczep włosów, który pozwoli Ci cieszyć się wymarzonym wyglądem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *