Dlaczego warto znać markę Swanson?

Świat suplementów diety jest bardzo duży. Trudno wskazać dokładną liczbę producentów z kraju i ze świata, a jeszcze trudniejsze byłoby wymienienie wszystkich dostępnych na rynku produktów. Zadaniem suplementów diety jest uzupełnienie codziennej diety o składniki, których może w niej brakować. Swanson to marka, którą warto znać, gdy zajdzie potrzeba rozpoczęcia suplementacji. Poniżej przybliżamy wizerunek tej firmy, a także jej produkty.

Historia powstania i założenia marki

Zaufanie klientów budzą marki, które działają na rynku od wielu lat. Utrzymywanie się w branży suplementów i do tego niespadająca popularność oznaczają, że konkretna firma dobrze wykonuje swoją pracę i oferuje atrakcyjne produkty. Jest tak i w przypadku Swanson (https://shaman.pl/brand/swanson-40). Historia działalności tej marki zaczyna się w 1969 roku w USA. Podstawy pod  nią były budowane już wcześniej, a wszystko za sprawą choroby jej założyciela – Lelanda Swansona.

Swanson zachorował na artretyzm, który uniemożliwiał mu grę w golfa. Zrezygnowany postanowił samodzielnie znaleźć sposób na odzyskanie zdrowia – i to w naturalny sposób. Oddawał się lekturze naukowych książek, uczęszczał na różne wykłady, a także suplementował różne produkty, dzięki czemu na własnej skórze mógł przetestować działanie suplementów. Wkrótce zajął się sprzedażą produktów bogatych w minerały i witaminy, aż w końcu sam stał się właścicielem firmy zajmującej się produkcją suplementów diety.

Marka Swanson tworząc swoje produkty kieruje się przede wszystkim tym, aby były one bezpieczne i mogły pomóc konsumentom. Każdy produkt jest dokładnie badany i kontrolowany, tak aby na pewno spełniał oczekiwania klientów. Dbanie o szczegóły i przestrzeganie określonych standardów w branży suplementów diety jest niezbędne, aby osiągnąć sukces.

Co znajduje się w asortymencie Swanson?

Różnorodność produktów oferowanych przez markę Swanson pozwala na znalezienie suplementu diety odpowiadającego wielu potrzebom, np. wyciszeniu się, działaniu anti-aging czy wzmocnieniu odporności. W każdym opakowaniu znajdują się starannie dobrane witaminy, minerały, ekstrakty roślinne lub superfoods. Swanson kieruje swoje produkty do zwykłych osób, które chcą uzupełnić swoją dietę o dodatkowe składniki, ale też do konkretnych grup – np. do sportowców czy wegetarian. Suplementy dostępne są w kilku różnych formach, m.in.: w kapsułkach, sprayu i proszku.

Kobiety, które chcą zadbać o swój wygląd, powinny poznać produkt Włosy, Skóra i Paznokcie. W jego składzie pojawia się m.in. cholina, inozytol i ekstrakt ze skrzypu polnego. Natomiast produktem idealnym dla par może być Maca – roślina ta wykazuje podobne właściwości działania co żeń-szeń. Swanson produkuje także suplementy będące kompleksami różnych witamin i minerałów, jak i te, które zawierają w składzie tylko jeden element, np.: Witamina K2, Witamina D3 czy Cytrynian Cynku.

Wszystkie wymienione produkty, a także wiele więcej, znajduje się w internetowym sklepie Shaman.pl, w którym w wygodny sposób można kupić suplementy diety stworzone przez markę Swanson.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *