Środki ochrony osobistej dla pracowników. Sprawdź, gdzie zamówisz je w dobrej cenie

 

Ochrona przed wirusami i bakteriami to podstawa w branży spożywczej, farmaceutycznej lub medycznej. Środków ochronnych w postaci płynów do dezynfekcji, maseczek i rękawiczek jednorazowych potrzebują nie tylko medycy, ale i osoby zajmujące się produkcją leków, nabiału lub wyrobów medycznych. Gdzie zamówić środki ochrony osobistej dla pracowników? W dobrej cenie oferuje je hurtownia medyczna.

1. Maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji i jeszcze więcej

2. Artykuły medyczne dla szpitali i przychodni

W czasie pandemii ochrona przed wirusami i bakteriami nabrała szczególnego znaczenia. Jeszcze bardziej niż wcześniej powinno się dbać o dokładną dezynfekcję, aby zabezpieczyć pracowników przed zakażeniem koronawirlsem. Ochrona przed wirusami i bakteriami jest istotna zarówno z punktu widzenia zdrowia zatrudnionych osób, jak i przedsiębiorcy, który chce uniknąć przestojów i kwarantanny w firmie. Gdzie zamówić środki ochrony osobistej w rozsądnej cenie? Sprawdź, jaką ofertę posiada hurtownia medyczna.

Maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji i jeszcze więcej

Przedsiębiorcy są zobowiązani do zapewnienia pracownikom wszelkich środków ochrony, niezbędnych do zabezpieczenia się przed zakażeniem koronawirusem. Brak spełnienia tego obowiązku wiąże się z karami nałożonymi przed odpowiednie urzędy. Co ważne, w wielu firmach przedsiębiorcy powinni przygotować środki ochronne bez względu na sytuację epidemiczną. Dotyczy to głównie firm zajmujących się produkcja żywności bądź leków. 

Hurtownia medyczna https://www.ice4med.pl/ oferuje przedsiębiorstwom liczne środki ochronne, które minimalizują ryzyko zakażenia koronawirusem. Do wyboru ma się kilka typów maseczek. Asortyment hurtownii obejmuje maseczki medyczne jednorazowe, maski FFP2 i przeciwpyłowe. 

Dodatkowo w ofercie znajdzie się płyny dezynfekujące, które mogą być wykorzystywane zarówno przez pracowników, jak i udostępniane dla klientów sklepów, w urzędach, punktach usługowych itd. W hurtowni dostępne są też rękawiczki lateksowe, nitrylowe i winylowe, dzięki którym ogranicza się kontakt z powierzchniami dotykanymi przez inne osoby. 

Artykuły medyczne dla szpitali i przychodni

W szpitalach i przychodniach lekarskich znacznie łatwiej o zakażenie koronawirusem, zwłaszcza gdy ma się kontakt z osobami potencjalnie chorymi na COVID-19. W hurtowni oferowane są kombinezony dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych. Dzięki nim wszyscy pracownicy szpitala lub przychodni są bezpieczni i mogą leczyć najciężej chorych pacjentów bez ryzyka utraty własnego zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *