Białe zęby są Twoim marzeniem? Postaw na profesjonalne wybielanie

Śnieżnobiały uśmiech jest synonimem dbałości o zdrowie jamy ustnej. Zdrowe zęby bez żółtych plam, kamienia i przebarwień spowodowanych paleniem papierosów są trudne do uzyskania bez pomocy stomatologa. Nawet codzienne szczotkowanie nie jest w stanie zmienić naturalnego koloru szkliwa, dlatego u wielu pacjentów wybielanie zębów w gabinecie to jedyny sposób, by rozjaśnić uśmiech.Dlaczego warto wybielić zęby w gabinecie stomatologicznym?  Wybielanie zębów u stomatologa – jak przebiega?

Równe, białe zęby są marzeniem wielu osób. Chcą je mieć nie tylko aktorki w Hollywood i światowej sławy piosenkarki. O śnieżnobiałym uśmiechu marzą również zwykłe kobiety i panowie, którzy dbają o swoją aparycję. Jeśli chcesz wybielić zęby, sprawdź, dlaczego warto zrobić to w gabinecie stomatologicznym.

Dlaczego warto wybielić zęby w gabinecie stomatologicznym?

Wybielanie zębów, które oferuje stomatolog Chełm, jest w pełni bezpieczne. W gabinecie dentystycznym do rozjaśniania szkliwa używa się wyłącznie certyfikowanych preparatów i narzędzi. Środki do domowego rozjaśniania mogą powodować uszkodzenia szkliwa, które są przyczyną próchnicy.

W domowym zaciszu wybielanie zębów powinno się ograniczać do stosowania past usuwających przebarwienia szkliwa. Inne preparaty powinny być stosowane wyłącznie przez profesjonalistów i lekarzy stomatologów.

Wybielanie zębów u stomatologa – jak przebiega?

W gabinecie stomatologicznym Smile Institute do wyboru ma się dwie metody rozjaśniana szkliwa. Wybielanie zębów może być przeprowadzane za pomocą specjalnych nakładek lub przy użyciu lampy. Oba zabiegi są bezpieczne i bezinwazyjne. Można wykonywać je na zębach leczonych kanałowo oraz z licznymi plombami. Zabieg jest bardzo delikatny, dlatego przebiega bezboleśnie, nawet w przypadku pacjentów, którzy cierpią na nadwrażliwość zębów i dziąseł.

Białe zęby po zabiegu prezentują się nienagannie, a uzyskany efekt utrzymuje się nawet przez 2 lata. Zęby rozjaśnia się do kilkunastu tonów w zależności od pożądanego rezultatu i stanu początkowego. Wielu pacjentów uzyskuje wymarzone efekty już po jednym zabiegu, dzięki czemu koszt wybielania jest przystępny.

Do wybielania szkliwa nie trzeba specjalnie się przygotowywać. Pacjent powinien stawić się na wizytę tak jak zwykle po wyszczotkowaniu jamy ustnej, a po jej zakończeniu stosować się do zaleceń stomatologa. Przestrzeganie zasad dla pacjentów po wybielaniu sprawia, że efekt śnieżnobiałego uśmiechu jest widoczny o wiele dłużej niż w przypadku, gdy zalecenia dentysty są ignorowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *