siemię lniane jako środek odchudzający

Siemię lniane jako środek odchudzający – jak schudnąć

Siemię lniane jako środek odchudzający – utrata wagi jest procesem niezwykle trudnym i wymaga maksymalnego wysiłku oraz poświęcenia. W sklepach można znaleźć mnóstwo eliksirów, które zapewniają sukces zaledwie w kilka dni. Wszyscy jednak doskonale wiedzą, że nie istnieje coś takiego jak magiczna utrata wagi. Istnieją jednak pewne składniki, które mogą ją stymulować poprzez zdrowe wspomaganie metabolizmu.

Dzięki temu chudniemy zdrowiej, bezpieczniej, szybciej i łatwiej. Siemię lniane jako środek odchudzający jest najlepszą metodą na pobycie się zbędnych kilogramów. W jego składzie znajduje się wysoka zawartość kwasów tłuszczowych, które oczyszczają jelita, przyspieszają metabolizm, poprawiają trawienie, kontrolują łaknienie i równoważą poziom cukru we krwi. Ponadto siemię lniane jest bogate w witaminy, minerały i składniki odżywcze. Poniżej znajdziesz przepis na naturalną, odchudzającą miksturę z siemienia lnianego.

Składniki:

  • 3 łyżki siemienia lnianego
  • 1 litr wrzącej wody.

Jak przygotować siemię lniane jako środek odchudzający

Wlej wodę do garnka i doprowadź do wrzenia. Dodaj siemię lniane, zdejmij z garnka i odstaw na kwadrans. Pozostaw na noc przed użyciem. Rano przenieś miksturę do szklanej butelki i pij trzy razy dziennie, jedną szklankę przed  głównymi posiłkami.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *