kaszel

Kaszel – domowe krople na kaszel, domowy sposób na kaszel

Kaszel – wszyscy doskonale wiemy jak uporczywy, irytujący i niezwykle męczący potrafi być kaszel. Jeśli i Ty właśnie się z nim borykasz i nie chcesz sięgać po komercyjne produkty, które nafaszerowane są licznymi chemikaliami sięgnij po nasz domowy sposób na niezwykle skuteczną walkę z kaszlem.

Jest to naturalne remedium, z którego przygotowaniem poradzą sobie tak naprawdę wszyscy bez najmniejszych problemów. Skutecznie działa również na ból gardła. W jego składzie nie znajdziecie żadnych ciężkich chemikaliów, barwników i sztucznych aromatów.

Nie musisz już kupować komercyjnych leków na kaszel – poznaj nasz naturalny sposób na domowe krople

Ten domowy sposób zawiera mnóstwo prostych składników, które każdy posiada w domu: woda, cukier, miód, cytryna, imbir i goździki. Przygotowanie jest banalne a sam produkt, który powstanie z tych składników pozwoli Ci uchronić się przed kaszlem i przeziębieniem.

Naszego produktu możesz używać zanim nadejdzie zima, czyli sezon przeziębień i gryp. Wzmocnisz w ten sposób swój układ odpornościowy i zapobiegniesz rozwojowi innych dolegliwości. Imbir zadziała przeciwzapalnie, miód skutecznie będzie tłumił kaszel a cytryna dostarczy Ci niezbędnej w czasie choroby witaminy C.

Domowe krople na kaszel

Składniki, których potrzebujesz to:

  • 2 i pół filiżanki filtrowanej wody
  • 2 szklanki naturalnego miodu
  • Cytryna, imbir i goździki!

Ta mieszanka niemalże natychmiast postawi Cię na nogi!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *