Suunto Vertical i Suunto Wing: Doskonała Para dla Aktywnych

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi sportowcy, zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, mają dostęp do technologii, które wspierają ich wysiłki. Suunto przedstawia urządzenia, które zapewniają wsparcie treningowe na zupełnie nowym poziomie. Oto bliższy przegląd tych produktów.

Suunto Race: Pomocnik w osiąganiu celów sportowych

Suunto Race to sportowy smartwatch zaprojektowany dla osób nieustannie dążących do poprawy wyników i ustalania nowych celów treningowych. Bardzo dobre pierwsze wrażenie robi jego przestronny wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,43 cala, co ułatwia odczytywanie danych, nawet podczas intensywnego treningu. Suunto Race to jednak coś więcej niż tylko estetyka. Zegarek oferuje zaawansowane funkcje śledzenia treningu, umożliwiające śledzenie postępów i regeneracji. Mierząc zmienność tętna (HRV), możesz ocenić, jak szybko Twój organizm regeneruje się po treningu i porównać te wartości z długoterminowymi trendami. Jest to cenne narzędzie do podejmowania mądrych decyzji dotyczących treningu i regeneracji.

Suunto Race oferuje także dokładne mapy offline, które można pobrać na zegarek. Oznacza to, że podczas treningów na świeżym powietrzu można sprawdzać trasę w dowolnym momencie, nawet bez dostępu do internetu. Ta funkcja jest szczególnie przydatna podczas wędrówek czy biegów. Co więcej, zegarek zachwyca czasem pracy baterii. W trybie GPS może działać do 40 godzin, a w trybie normalnego funkcjonowania do 26 dni. Oznacza to, że można bez obaw planować dłuższe wyprawy czy treningi, nie martwiąc się o konieczność ładowania.

Suunto Race spełnia także normy wojskowe, jest odporny na ekstremalne warunki, od -20°C do +55°C, i posiada wodoszczelność na poziomie 10 ATM. Oznacza to, że zegarek jest gotowy na różnorodne warunki atmosferyczne i różne aktywności. Dla tych, którzy cenią różnorodność w treningach, Suunto Race oferuje ponad 95 trybów sportowych. Nowe funkcje śledzenia ruchu dostarczają dodatkowych wskaźników intensywności treningu, pomagając dostosować trening do własnych celów. Producent regularnie aktualizuje sklep SuuntoPlus™, który działa jak bezpłatny sklep z aplikacjami, umożliwiając dostęp do narzędzi do zarządzania treningiem i wielu innych funkcji.

Aby zapewnić jeszcze większą personalizację, Suunto Race oferuje jasny wyświetlacz AMOLED, który można dostosować do własnych preferencji. Cyfrowa koronka ułatwia nawigację po mapach i menu, a szafirowe szkiełko chroni przed uszkodzeniami.

Suunto Race to nie tylko narzędzie treningowe, ale także świetny pomocnik w życiu codziennym. Smartwatch przypomina o wypiciu wystarczającej ilości wody i dostarcza informacji o ogólnym stanie zdrowia, nawet poza treningami. Dzięki powiadomieniom o etapie regeneracji, krokach, kaloriach, tętnie, śnie i  wspiera zdrowy i aktywny tryb życia.

Suunto Wing: Słuchawki sportowe z przewodnictwem kostnym 

Oprócz smartwatcha Suunto Race firma Suunto wprowadza również dodatkowy innowacyjny produkt audio dla każdego sportowca: słuchawki Suunto Wing. Co wyróżnia te słuchawki?

Słuchawki Suunto Wing wykorzystują technologię przewodnictwa kostnego. Dźwięk przekazywany jest bezpośrednio do ucha środkowego przez kości policzkowe, przechodząc przez błonę bębenkową. Możesz słuchać muzyki, zachowując jednocześnie świadomość otoczenia. Teraz możesz bezpiecznie słuchać muzyki podczas biegania w zatłoczonym centrum, jak i podczas wędrówek z dala od zgiełku miasta.

Słuchawki Suunto są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Posiadają certyfikat IP67, co oznacza, że wytrzymują zanurzenie w wodzie na głębokość do 1 metra na maksymalnie 30 minut. Gdy pogoda nie dopisuje, nie musisz martwić się o ich stan.

Korzystanie z zestawu słuchawkowego jest proste i intuicyjne. Trzy przyciski umożliwiają regulację głośności, zmianę utworów i zarządzanie połączeniami telefonicznymi. Co ciekawe, czynności te można wykonać bez naciskania jakichkolwiek przycisków, wystarczy potrząsnąć lub kiwnąć głową. To praktyczne rozwiązanie podczas ćwiczeń, gdy masz zajęte ręce.

Jeśli chodzi o czas pracy baterii, Suunto Wing nie zawodzi. Słuchawki można naładować w pełni w zaledwie godzinę, a następnie cieszyć się muzyką przez około 10 godzin. W nagłej sytuacji 10 minut ładowania wydłuży czas odtwarzania do trzech godzin. Aby jeszcze bardziej wydłużyć czas działania, dołączona przenośna stacja ładująca może zwiększyć żywotność baterii o kolejne 20 godzin. Poziom naładowania jest zawsze widoczny na stacji.

Suunto Vertical i Suunto Wing – doskonały zestaw dla Sportowca

Suunto Race i Suunto Wing to innowacyjne urządzenia, które pomagają sportowcom osiągać lepsze wyniki i zapewniają komfort podczas treningu. Smartwatch Suunto Race oferuje zaawansowane funkcje śledzenia treningów, dokładne mapy offline i wiele innych przydatnych narzędzi, podczas gdy Suunto Wing pozwala słuchać muzyki, pozostając świadomym otaczających Cię dźwięków. To idealna para, która pomoże Ci czerpać jeszcze więcej korzyści z aktywności fizycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *