Myjka do żywności Milerd Detoxer

Jak usuwać szkodliwe substancje z produktów żywnościowych? Skuteczne oczyszczanie żywności możliwe jest dzięki wykorzystaniu technologii Megasonic Cleaning wykorzystywanej od lat w przemyśle precyzyjnym. Technologia Megasonic Cleaning została wykorzystana w nowej myjce do żywności – Milerd Detoxer. Jest to urządzenie, które dzięki połączeniu technologi oczyszczania megasonicznego i aktywnego ozonu skutecznie oczyszcza owoce, warzywa, a także mięso i ryby. Myjka do żywności Milerd Detoxer może być także wykorzystywana do oczyszczania przedmiotów codziennego użytku – choćby zabawek dzieci czy akcesoriów dla niemowlaków.

Myjka do mycia owoców i warzyw

Na wstępie dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z myciem i dezynfekowaniem żywności warto jest krótko wyjaśnić czym jest Milerd Detoxer. Jest to ozonowo ultradźwiękowa myjka do żywności, która w połączeniu z procesem ozonowania usuwa wszelkie zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, a także pasożyty, grzyby i metale ciężkie z mytych owoców, warzyw, a także przedmiotów użytku domowego, np. desek do krojenia, okularów, biżuterii, czy dziecięcych zabawek lub smoczków. To urządzenie, które pod wpływem fal ultradźwiękowych rozbija brud i niechciane zarazki, zabijając niechciane zapachy i dając uczucie czystości. Oczyszczanie żywności trwa kilka minut w zależności od wybranego trybu oczyszczania – czyż nie brzmi to wspaniale?

Skuteczne oczyszczanie żywności

Każdego dnia słyszymy o nowoczesnej technologii, ulepszeniach i ułatwieniach codziennej pracy. Producenci prześcigają się w podnoszeniu parametrów, unowocześnianiu prototypów i zachęcaniu klientów do zakupu. Ważne jest aby skuteczność technologii była potwierdzona badaniami naukowymi i laboratoryjnymi. Tak jest w przypadku myjki do żywności Milerd Detoxer. Jest to myjka do żywności drugiej generacji – to znaczy, że wykorzystuje nowocześniejsze technologie niż pierwsze urządzenie tego typu. Gwarantuje to znacznie większą skuteczność oczyszczania żywności. Skuteczność myjki została potwierdzona badaniami wykonanymi w polskich i szwajcarskich laboratoriach. Badania te potwierdzają nie tylko, że urządzenie w sposób bezpieczny i skuteczny oczyszcza żywność, ale także, że podczas procesu oczyszczania nie jest niszczona struktura oczyszczanych produktów, a substancje odżywcze są zachowywane. Dodatkowo myjka do żywności usuwa nieprzyjemne zapachy z owoców i warzyw.

Megasonic Cleaning w oczyszczaniu żywności

Megasonic Cleaning czyli czyszczenie megasoniczne wykorzystywane w myjce Milerd Detoxer jest dużo delikatniejsze od tradycyjnych ultradźwięków, a dzięki wysokiej skuteczności znajduje zastosowanie przy czyszczeniu implantów medycznych czy wafli krzemowych. Dzięki tej technologii ta domowa myjka do żywności skutecznie usuwa zanieczyszczenia stałe, jaja pasożytów, metale ciężkie, pestycydy, bakterie, wirusy i szkodliwe substancje z powierzchni żywności i przedmiotów.

Jak działa myjka ozonowo-ultradźwiękowa?

Teoria teorią, a jak ozonowanie żywności wygląda w praktyce? Proces mycia jest bardzo prosty – aktywny tlen, jaki uwalnia nowa myjka niszczy toksyny, chemikalia i pestycydy, czyli jednym słowem czyści i dezynfekuje, a system Megasonic Cleaning rozbija cząsteczki brudu, pasożyty i metale ciężkie pozostawiając czystość i świeżość. Ozonowo ultradźwiękowa myjka Milerd posiada potwierdzoną laboratoryjnie skuteczność w usuwaniu pleśni (96,3%), pestycydów (97,6%) oraz usuwaniu metali ciężkich (99,9%) i dzięki niej mycie żywności staje się proste i przyjemne.

Zalety Milerd Detoxer

Oprócz wysokiej skuteczności myjka Milerd Detoxer posiada również inne zalety. Jedną z nich jest nowoczesny design wpisujący się w wystrój każdej kuchni. To, co wyróżnia Milerd Detoxer na tle innych myjek żywności to dotykowy, kolorowy panel 2,4 cala umożliwiający dopasowanie preferencji mycia, oraz waga – jedyne 640 gram (dla porównania inne myjki ważą nawet 850 gram!). Jej kolejnym atutem jest 30-krotnie większa częstotliwość drgań, co stawia ją na podium urządzeń czyszczących żywność! Nowa myjka Milerd Detoxer posiada wytrzymały akumulator oraz wykonana jest z hipoalergicznego plastiku. To nasz numer 1 na liście i chyba długo ten ranking się nie zmieni!

Myjka do żywności Milerd

Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie to nowa myjka do żywności Milerd Detoxer z pewnością Ci to ułatwi i zostanie Twoim wiernym przyjacielem na lata! Myjka ozonowo ultradźwiękowa wykorzystująca Megasonic Cleaning jest absolutnie dla każdego. Mycie żywności stało się bardzo istotne ze względu na dużą ilość środków ochrony roślin i konserwantów stosowanych obecnie w produkcji rolnej. Warto jest więc samemu zadbać o skuteczne oczyszczanie produktów żywnościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *