pieszczoty penisa

Pieszczoty penisa – męski punkt G, H, F, R – jak pieścić penisa ręką?

Pieszczoty penisa większość mężczyzn bardzo lubi. Co ciekawe również kobietom sprawiają one wiele przyjemności. Pieszczenie ręką można urozmaicić na wiele sposobów dodając partnerowi rozkoszy. Penis zawiera aż pięć punktów erogennych przez co nie trudno jest doprowadzić do orgazmu wyłącznie ręką. Zalicza się do nich szew moszny, żołądź, wędzidełko oraz krocze i punkt G w wersji męskiej.

Pieszczoty penisa

Pieszczoty to świetny wstęp do orgazmu. Jeśli z różnych przyczyn nie możesz lub nie chcesz odbyć stosunku pochwowego możesz zapewnić orgazm i sobie i partnerowi posługując się ręką. Z pewnością partner ucieszy się gdy przejmiesz inicjatywę i wykażesz się aktywnością.

Jeśli chcesz zapewnić maksimum rozkoszy partnerowi staraj się pieścić krocze, to tam zlokalizowane są najczulsze punkty męskiego ciała. Jako iż mężczyźni nie potrzebują powolnej gry wstępnej możesz przejść do pieszczot krocza w zasadzie od razu. Oczywiście wskazane jest ustalenie pewnych granic zaufania do partnera.

Pieszczoty penisa – męski punkt H

Gdy trafił ci się wrażliwy mężczyzna zacznij powoli od żołędzia. Główka penisa jest delikatna i wrażliwa, bowiem jest silnie unerwiona. Dlatego bezpieczniej jest pieścić żołądź przez napletek rytmicznie zsuwając go i nasuwając. Warto poświecić uwagę wieńcowi, czyli miejscu między główką a trzonem. To niepozorne zagłębienie daje liczne doznania.

Pieszczoty penisa – męski punkt F

Wędzidełko jest luźnym fałdem skórnym, który łączy żołędzia z napletkiem. To miejsce uciskaj palcem. Podnieci to nie jednego mężczyznę. Możesz je połaskotać, również językiem.

Pieszczoty penisa – męski punkt R

Szew moszny i krocza to miejsce pieszczot dla odważnych i wyrafinowanych pań. Szew ten jest linią która biegnie od nasady członka po worek mosznowy. Mężczyźni cenią sobie szczególnie pieszczoty tej okolicy, zwłaszcza oralnie. Nie obawiaj się tylko umieść w dłoni worek mosznowy i wykonaj delikatny masaż jąder.

Pieszczoty penisa – męski punkt G

Krocze to miejsce między odbytem a moszną. Lokalizacja ta jest silnie unerwiona przez co łatwo ją stymulować. Niewiele kobiet wie, iż nie tylko pieszczota członka podnieca mężczyznę ale również krocza. W połowie drogi między moszną a odbytem znajdziesz bez trudu zagłębienie, które możesz uciskać rytmicznie palcem.

Takie igraszki nie wszyscy tolerują jednak może być to całkiem nowe warte przeżycia doświadczenie. Innym sposobem na punkt G mężczyzny jest stymulacja przez odbyt. Punkt ten znajdziemy wsuwając palec do odbytu na głębokość około pięciu centymetrów.

Nie zawsze jednak partner toleruje analne pieszczoty zatem najpierw zapytaj czy wchodzą one w grę. Aby sprawiły rozkosz muszą być akceptowane. Pieszcząc penisa dokładnie zorientujesz się po napięciu mięśni czy to mu się podoba czy też nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *