Oliwa z oliwek i cytryna

Oliwa z oliwek i cytryna – mikstura na wiele dolegliwości

Oliwa z oliwek i cytryna – właściwości lecznicze cytryny oraz oliwy z oliwek są znane już od czasów starożytnych. Pierwsze wzmianki na ten temat pojawiły się na długo przed rozwojem współczesnej medycyny. Połączenie tych dwóch popularnych składników pozwala stworzyć suplement, który wspomoże ogólną kondycję zdrowia i pomoże wyleczyć liczne dolegliwości. Jest całkowicie naturalny i nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Koniecznie przeczytaj artykuł do końca.

Oliwa z oliwek i cytryna – Na co działa mieszanka?

Poprawia funkcję serca

Oliwa z oliwek jest bowiem bogata w kwasy tłuszczowe, które korzystnie wpływają na pracę serca a także regulują przepływ krwi. Kwasy te wykazują zdolność do eliminowania poziomu złego cholesteroli we krwi. Sok z cytryny z kolei ma silne właściwości przeciwzapalne i dostarcza do organizmu szeregu niezbędnych do poprawnego funkcjonowania serca witamin.

Niweluje zaparcia

Kombinacja tych produktów sprzyja poprawie pracy błony śluzowej żołądka. Odpowiada ona za prawidłowe funkcjonowanie pęcherza moczowego oraz pęcherzyka żółciowego. W składzie zawiera się szereg przeciwutleniaczy, które eliminują toksyny oraz metaboliczne odpady trawienne.

Leczy bóle stawów oraz reumatyzm

Wystarczy jedna łyżeczka mieszanki dziennie, aby szybko zauważyć, że ból stawów oraz reumatyzm mijają

Poprawiają funkcję wątroby i pęcherzyka żółciowego

Wszystko to dzięki właściwościom, które eliminują toksyny gromadzące się z organizmu a także poprawiają przez to funkcjonowanie wątroby i pęcherzyka żółciowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *