Szukaj
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Wystarczą trzy cytryny i prosta sztuczka, która na dobre odmieni Twoje życie. Sprawdź to!

Wielu ludzi nie wierzy w oddziaływanie pozytywnej i negatywnej energii. Prawda jest jednak taka, że wpływ tej drugiej niekorzystnie działa na nasze codzienne funkcjonowanie. Powoduje zaburzenia postrzegania własnej osobowości, nie pozwala cieszyć się życiem, dobrym zdrowiem i nie sprzyja nawiązywaniu relacji z innymi ludźmi. Często nie jesteśmy w stanie zrozumieć dlaczego tak się dzieje. Wydaje nam się, że negatywne myślenie jest spowodowane problemami codziennego życia i nie dopuszczamy do siebie myśli, że to właśnie energia może powodować te wszystkie trudności.

cytrynyJeśli chcesz zadbać o swoje samopoczucie i poprawić jakość swojego życia powinieneś jak najszybciej przeczytać nasz artykuł do końca. Dowiesz się z niego o prostej sztuczce, dzięki której wypełnisz swój dom energią, ale tym razem pozytywną. A wszystko, czego potrzebujesz to kilka świeżych cytryn. Owoce te wykazują niezwykłe właściwości. O większości pewnie wiesz, ale jak większość osób nie zdajesz sobie sprawy z ich dobroczynnego oddziaływania na nasz organizm i stan zdrowia. To właśnie one mogą zneutralizować niekorzystną energię i przywrócić harmonię w Twoim życiu.

fb

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

fb

Istnieje kilka sposobów na wykorzystanie cytryny

  1. Najprostszym jest skrojenie cytryny i rozrzucenie plastrów w całym domu. Należy wymieniać je regularnie. Równie dobrym rozwiązaniem może być też gotowanie skórek w czystej wodzie i wykorzystywanie powstałych w czasie gotowania oparów. Skórki możesz nosić ze sobą jako amulet, który będzie chronił Cię przed złym samopoczuciem i działaniem niekorzystnej energii.
  2. Kolejny sposób jest równie ciekawy. Weź miseczkę glinianą lub ceramiczną i wypełnij ją ryżem. Osiem cytryn rozłóż wokół miski a jedną w środku. Umieść miseczkę na lodówce.
  3. Możesz również zmieszać wodę z sokiem cytrynowym i umieścić mieszankę w butelce ze sprayem. Regularnie spryskuj nią całe mieszkanie.
  4. Jeśli chcesz przyciągnąć do siebie miłość swojego życia umieść miseczkę z trzema cytrynami obok swojego stolika nocnego.
  5. Aby oczyścić swój dom ze złej energii pokrój cytrynę na cztery części, połóż je na talerzy i wokół nic nasyp sól. Umieść talerz pod łóżkiem lub obok niego. Kiedy rano wstaniesz nie dotykaj cytryn. Włóż je do foliowego woreczka i wyrzuć. Powtarzaj przez trzy dni z rzędu. Rano poczujesz się znacznie lepiej!
Wystarczą trzy cytryny i prosta sztuczka, która na dobre odmieni Twoje życie. Sprawdź to!
5 (100%) 192 votes
loading...
loading...

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *