Szukaj
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type
Strona główna » Naturalne środki lecznicze » Szafran sposobem na pożegnanie się z okularami! Ten składnik poprawi Twój wzrok o 97%

Szafran sposobem na pożegnanie się z okularami! Ten składnik poprawi Twój wzrok o 97%

Im jesteśmy starsi, tym więcej problemów zdrowotnych nas dotyka. Jest to całkowicie normalne i w pełni zrozumiałe. Nie oznacza to jednak, że musimy się na to godzić – zwłaszcza jeśli istnieje coś, co może wspomóc naszą kondycję.

Weźmy na prosty przykład chociażby nasze oczy. To dzięki nim widzimy i przyswajamy ponad 90% wszystkich informacji, które docierają do nas ze świata zewnętrznego. Ich poprawne funkcjonowanie jest więc naprawdę bardzo ważne. Wraz z wiekiem oczy jednak przestają działać jak należy. Obraz świata staje się rozmazany i niewyraźny a wzrok z dnia na dzień ulega pogorszeniu. Wiemy, że dziś możemy korzystać z okularów, szkieł kontaktowych i licznych zabiegów chirurgicznych, których celem jest poprawa wzroku. Zwykle te metody wiążą się jednak z wysokimi kosztami, na które przecież nie każdy może sobie pozwolić. Ponadto w niektórych przypadkach ani okulary, ani operacje nie wykazują spodziewanej skuteczności. Co więc możemy jeszcze zrobić?

Na szczęście istnieje szeroki wachlarz naturalnych środków, które leczą zaburzenia widzenia spowodowane upływającym czasem. W tym krótkim artykule zamierzamy podzielić się z Wami przepisem na jeden z najskuteczniejszych, dzięki któremu już w ciągu kilku tygodni na dobre pożegnasz się z okularami i odzyskasz w pełni sprawne i zdrowe oczy!

fb

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

Kliknij "Polub tę stronę", a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami.

fb

Głównym składnikiem, którego będziesz potrzebował jest szafran. Zna go mało osób, więc jego dobroczynne właściwości zdrowotne nie zostały jeszcze w pełni docenione

Profesor Silvia Bisti z Center Vision na Uniwersytecie w Sydney twierdzi, że szafran jest naturalnym składnikiem, który może zapobiec trwałej degradacji wzroku. Badania dowodzą również, że komórki biorące udział w funkcjonowaniu oczu stają się bardziej odporne na działanie szkodliwych czynników. Szafran powinien być spożywany w postaci herbaty, na którą przepis znajdziecie poniżej.

Składniki:

 • 1 gr szafranu
 • 1 szklanka wody

Sposób użycia:

Wodę doprowadzić do wrzenia a następnie dodać szafran. Gdy ostygnie można opcjonalnie dodać odrobiny miodu do smaku. Wystarczy wypić kilka filiżanek w ciągu dnia.

Uwaga! Ważna informacja!

W dzisiejszym artykule skupiliśmy się jedynie na oczach, ale szafran działa nie tylko na wzrok. Jego właściwości pozwalają na oczyszczenie krwi, pobudzenie krążenia, zmniejszenia objawów stanów zapalnych, zmniejszenia poziomu cholesterolu i trójglicerydów. Szafran wykazuje również zdolności do stymulacji funkcji poznawczych i zachowania pamięci.

loading...
loading...

5 komentarzy

 1. Witam…
  Bardzo mnie zainteresował ten artykuł ,ale mam pytanie jak długo trzeba pić Szafran żeby zobaczyć poprawę widzenia.Bardzo dziękuję za odpowiedz.

  Z poważaniem Helena Grzymkowska

 2. Witam

  Czytam wszystkie wasze artykuły,bardzo są interesujące.Ale pytanie dotyczy Szafranu,jak długo trzeba pić szafran żeby zobaczyć poprawę wzroku.Bardzo dziękuję za odpowiedz.

  Z poważaniem

 3. Piekielnie drogi ten szafran jest, kuracja wcale nie wyjdzie tak tanio 🙁

 4. 1g = 25 zł… całkiem tania kuracja

 5. Szafran jest najdroższą przyprawą świata,, 1 g kosztuje do 60 € to jest 240 zł,
  najlepszy i najdroższy Szafran jest z Iranu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *

*

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję Polityka prywatności i polityka cookies.